Üyelik Bölümü
* Lütfen E-Posta adresinizi doğru giriniz.
* Aktivasyon kodu belirtiğiniz E-Posta adresine gönderilecektir.
* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.
* Üyelik işlemlerinizi onaylamadan önce lütfen yasal uyarı yazısını okuyunuz.
Kişisel İleti
:
E - Mail
:
Şifre
:
 
Şifre Tekrar
:
   
T.C. Kimlik
:
Adı
:
 
Soyadı
:
 
Cinsiyet
:

Doğum Tarihi
:
Medeni Hali
:
 
Evlilik Tarihi
:
Ev Telefonu
:
GSM
:
Avartar
:
* Aşağıdaki bilgiler kurumsal üyelik başvurusu sırasında gerekli olacaktır.
Vergi No
:
Vergi Dairesi
:
Firma Adı
:
Firma Telefonu
:YASAL UYARI DİKKAT!
* Bu Web Sitesi üzerinde gerçekleştireceğiniz her işlemden siz sorumlusunuz. Ahlaki kurallar ve Türkiye Cumhuriyeti Anayasası gereği yasal olmayan içerikler tespit edildiği takdirde yayından kaldırılacak ve üyeliğinizin iptali gerçekleştirilecektir. Ve üyeliğiniz silinme hakkı site yönetimine aittir. Üyeliğinizin dondurulması veya silinmesi durumunda hiç bir şekilde site yönetimine dava açma hakkınız bulunmamaktadır.

* Üyelik işlemleriniz hakkında kişisel bilgileriniz T.C. Kimlik numaranızın doğruluğunu onayladığınızı var sayıyoruz. T.C. Kimlik numarası 3. Şahıslara verimemek üzere kayıt altında olucaktır. T.C. Kimlik numaranızı doğru girme gibi bir zorunluluğunuz yoktur.

* Üyelik şifrenizin sizin haricinizde bir başkasının eline geçmesi ve o kişi veya kişilerin bunu kullanması sonucu oluşabilecek hukuki işlemlerden sitemiz kullanıcıları, yönetimimiz, adminler ve editörler sorumluluk kabul etmez.

* Hiç bir üye bir diğerini etkileyemez her üye veya kullanıcı olarak sisteme giriş yapan kişi veya kişiler kendilerinden sorumludur. Her üyelik tek kişilik kullanıma sahiptir bir veya birden fazla kişinin kullanması durumunda üyeliğin sahibi sorumludur. Üye olduğunuz zaman IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır. Ve sistem üzerinde yapacağınız bazı adımlarda ve gerçekleştirdiğiniz işlemlerde IP'nizin kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Sadece Güvenlik amaçlı bu işlemi yapmak zorunda olduğumuzu belirtmekteyiz.

* Bu Web Sitesi özgür paylaşım amacı düşündüğü(yürüttüğü) için 18+ içerikler bulunabilmektedir. Bu içerikleri görmesini istemediğiniz kişileri Web Sitesin'den uzak tutmanız gerekmektedir. Özel yaş tanımlama sistemi bulunmadığı için kişilerin kendi kişisel veya kurumsal bilgisayarlarını koruma altında aldıkları varsayılmaktadır.

* Sitemiz üzerinde tavsiye edilen program veya programlar'ın sorumlukları'da kişilere aittir. İndirip indirmemek ve indirdiğinizde kurup kurmamak gibi haklara sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. Bizimkisi sadece tavsiyedir. Bu programlar sisteminize ve cihazınıza zarar verdiği takdirde bu sorumluluğun sizde olduğunu belirtmek isteriz.

* Yasal uyarının genişletilmesi durumunda sitemiz ana sayfasında yayınlanacaktır. O zaman kabul etmediğiniz bir uyarı gördüğünüzde hesabınızın silinmesini talep edebilirsiniz. Hesabınız silindiğinde size bağlı tüm içerikler silinecektir. Ve size ait eklenmiş içeriklerin hep sinin silinip silinmeyeceğine gene sitemiz ve yönetimiz karar verecektir. Gerekli görülen bilgiler silinmeyecektir ve Tarafımızca yeniden yayına girdirilecektir.

* Tüm bu şartları kabul ettiğinizi ve sorumuluğun kendinizde olduğu bilincinde olduğunuzu onayladığınızı üyeliği tamamladıktan sonra kesinleştirmiş oluyorsunuz.