Bu İçeriği Paylaş
13 Şubat 2015 Cuma

Yahşiler Köyü Spor Antreman İçin Tüm Gençler Davetlidir.

Antrenman yeri Firkirtepe Dumlupınar Futbol Sahası. 14.02.2015 Cumartesi saat 17:00 - 19:30 arasında ki antremana tüm gençler davetlidir...


Arkadaşlar antrenman sahamız ve tarihi belli olmuştur. Antrenman yeri Firkirtepe Dumlupınar Futbol Sahası. Bu hafta cumartesi saat 17:00 - 19:30 arası antreman yapılacaktır. Biraz daha erken gelmeye çalışın, Herkes kendi malzemesini getirsin, saha da kafetarya göremedim o yüzden içeceklerinizi de unutmayın. Kranpon ya da halı saha ayakkabısı da geçerli.

Ulaşım metrobüsten indikten sonra tuzla istikameti yönünde inin, E-5 yol kenarından medeniyet üniversitesine kadar yürüyün. Ün...iversite tarafında e-5 bağlanan bir yan yol var, onu üst geçişten geçtikten sonra üniversitenin yanından resimdeki gibi devam ettiğinizde üniv. arkasında derenin üzerinden geçen yeni bir köprü var. köprüyü geçtikten sonra saha hemen karşınıza çıkacak. Burada 2 saha var. Sahaları karıştırmayın. Dumlupınar tesisine gideceksiniz. Araçla gelecekler de metrobüsü geçtikten sonra ilk sağdan çıkıp resimdeki güzergahı izlemeli.


YAHŞİLER KÖYÜ GENÇLİĞİ
www.yahsilerkoyu.com

 

 

 

 
Bu içerik 2143 defa okundu.
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın